RVservis    Služby stavebníkům, dodávky stavebního materiálu
Úvod
Nabídka
Služby
Ceník
Objednávky
Kontakty
Realizace
MTB klub

 

Počet návštěv:

Počítadlo

Zdravíme všechny příznivce mountinbikingu a triatlonu!

RV servis MTB klub je dobrovolné sdružení amatérských cyklistů a sportovních fandů. Naším cílem je najezdit množství pohodových kilometrů na biku i na silničce, zůčastnit se v sezóně několika amatérských závodů. Pravidelně se účastníme některých závodů velosérie, krajských seriálů, jihomoravské triatlonové ligy, jihomoravského běžeckého poháru a jiných.

Rádi ve svých řadách uvítáme cyklisty a sportovce, kteří chtějí, podobně jako my, trávit svůj volný čas sportovní aktivitou. Nabízíme zázemí klubového prostředí, společné vyjížďky a účast na závodech, poradenství a pomoc sportovního trenéra, slevu na velomateriál a dílenské práce u našich partnerů, vybavení klubovým dresem.

Jste-li amatérský cyklista od 15-ti let a výše, který nechce brázdit moravskou přírodu sám, přihlašte se na e-mail radomir.vysocan@rvservis.cz.

Hledáme sponzory z řad podnikatelských i soukromých subjektů, kteří jsou ochotni podpořit naši činnost jakoukoliv formou. Nabízíme umístění loga na klubovém ošacení, reklamní panely na sportovních akcích a umístění odkazu na webových stránkách.

    © 2003
    aktualizace 07/2008
nahoru